Echipa INATECH

Profesionisti in amabaleje pentru protectie
andrei

Andrei Rusu

Business Manager Leadership
Email: andrei@inatech.roPhone: +40-723.335.908
bogdan

Bogdan Stefan

PURCHASING SPECIALIST
Email: achizitii@inatech.roPhone: +40 723 537 999
sorin-mateiu

Sorin Mateiu

LOGISTIC ASSISTANT
Email: sorin@inatech.roPhone: +40 214.480.358
silviu-stancu

Silviu Stancu

LOGISTIC ASSISTANT
Email: silviu@inatech.roPhone: +40 214.480.358
remus

Borha Remus

WAREHOUSE MANAGER
Email: remus@inatech.roPhone: +40 214.480.358
chivu

Adrian Chivulet

LOGISTIC ASSISTANT
Email: adrian@inatech.roPhone: +40 214.480.358
doina-cristescu

Doina Cristescu

FINANCIAL MANAGER
Email: financiar@inatech.roPhone: +40-214.480.358
web-design-1

Stoica Petrica

GRAPHIC & WEB DESIGNER
Email: petrica@inatech.roPhone: +40 214.480.358
lucian

Lucian Blaga

REGIONAL SALES MANAGER
Email: vanzari.oradea@inatech.roPhone: +40-732.008.999
Petre-Vasile2

Petre Vasile

LOGISTIC ASSISTANT
Email: petre@inatech.roPhone: +40 214.480.358
dumitru-ionut

Dumitru Ionut

LOGISTIC ASSISTANT
Email: ionut@inatech.roPhone: +40 214.480.358
no-image

Minca Emil

LOGISTIC ASSISTANT
Email: emil@inatech.roPhone: +40 214.480.358
Valentin Stefanescu

Valentin Stefanescu

REGIONAL SALES MANAGER S-E
Email: valentin@inatech.roPhone: +40-735.221.240
cristina

Cristina Bajenaru

FINANCIAL ASSISTANT
Email: cristina@inatech.roPhone: +40 214.480.358
dragomir-1

Dragomir Cristian

PRODUCTION MANAGER
Email: productie@inatech.roPhone: +40 214.480.358
dorel

Dorel Constantin

LOGISTIC ASSISTANT
Email: dorel@inatech.roPhone: +40 214.480.358
Dumitru-Constantin

Dumitru Constantin

LOGISTIC ASSISTANT
Email: dumitru@inatech.roPhone: +40 214.480.358
no-image

Cristian Olariu

LOGISTIC ASSISTANT
Email: cristian@inatech.roPhone: +40 214.480.358
Alexandru-Ghinet

Alexandru Ghinet

REGIONAL SALES MANAGER
Email: comenzi@inatech.roPhone: +40-728.244.737
Mirela-Jerdel

Mirela Jerdel

FINANCIAL ASSISTANT
Email: mirela@inatech.roPhone: +40 214.480.358
Marian Mocanu

Marian Mocanu

MANAGER LOGISTIC
Email: marian@inatech.roPhone: +40 214.480.358
Mihai-Dumitru1

Mihai Dumitru

LOGISTIC ASSISTANT
Email: mihai@inatech.roPhone: +40 214.480.358
constantin-petrisor

Constantin Petrisor

LOGISTIC ASSISTANT
Email: petrisor@inatech.roPhone: +40 214.480.358

INATECH CONCEPT Firma de Incredere
Cu peste jumatate de milion de vizualizari in ultimul an si neavand pareri negative in mediul online ne-am calificat ca fiind firma de incredere !

inatech-firma-de-incredere