Echipa INATECH

Profesionisti in amabaleje pentru protectie
andrei

Andrei Rusu

Business Manager Leadership
Email: andrei@inatech.roPhone: +40 723 335 908
cristina

Cristina Bajenaru

FINANCIAL ASSISTANT
Email: cristina@inatech.roPhone: +40 214 480 358
lucian

Lucian Blaga

REGIONAL SALES MANAGER
Email: vanzari.oradea@inatech.roPhone: +40 732 008 999
Marian Mocanu

Marian Mocanu

MANAGER LOGISTIC
Email: marian@inatech.roPhone: +40 214 480 358
silviu-stancu

Silviu Stancu

LOGISTIC ASSISTANT
Email: office@inatech.roPhone: +40 214 480 358
remus

Borha Remus

WAREHOUSE MANAGER
Email: remus@inatech.roPhone: +40 214 480 358
Dumitru-Constantin

Dumitru Constantin

LOGISTIC ASSISTANT
Email: office@inatech.roPhone: +40 214 480 358
no-image

Minca Emil

LOGISTIC ASSISTANT
Email: office@inatech.roPhone: +40 214 480 358
roxana-nechita

Roxana Nechita

FRONT OFFICE MANAGER
Email: office@inatech.roPhone: +40 214 480 358
florin

Florin Donea

NATIONAL SALES MANAGER
Email: florin.donea@inatech.roPhone: +40 733 989 410
andrei-luca

Andrei Luca

PURCHASING MANAGER
Email: purchasing@inatech.roPhone: +40 749 240 966
dragomir-1

Dragomir Cristian

PRODUCTION MANAGER
Email: productie@inatech.roPhone: +40 749 134 760
sorin-mateiu

Sorin Mateiu

LOGISTIC ASSISTANT
Email: sorin@inatech.roPhone: +40 214 480 358
Petre-Vasile2

Petre Vasile

LOGISTIC ASSISTANT
Email: office@inatech.roPhone: +40 214 480 358
constantin-petrisor

Constantin Petrisor

LOGISTIC ASSISTANT
Email: office@inatech.roPhone: +40 214 480 358
doina

Doina Cristescu

FINANCIAL MANAGER
Email: financiar@inatech.roPhone: +40 214 480 358
Valentin Stefanescu

Valentin Stefanescu

REGIONAL SALES MANAGER S-E
Email: valentin@inatech.roPhone: +40 735 221 240
bogdan

Bogdan Stefan

PURCHASING SPECIALIST
Email: achizitii@inatech.roPhone: +40 723 537 999
chivu

Adrian Chivulet

LOGISTIC ASSISTANT
Email: office@inatech.roPhone: +40 214 480 358
dorel

Dorel Constantin

LOGISTIC ASSISTANT
Email: office@inatech.roPhone: +40 214 480 358
dragomir-daniel-catalin

Dragomir Daniel Catalin

LOGISTIC ASSISTANT
Email: office@inatech.roPhone: +40 214 480 358
dumitru-ionut

Dumitru Ionut

LOGISTIC ASSISTANT
Email: office@inatech.roPhone: +40 214 480 358
Mirela-Jerdel

Mirela Jerdel

FINANCIAL ASSISTANT
Email: mirela@inatech.roPhone: +40 214 480 358
Alexandru-Ghinet

Alexandru Ghinet

REGIONAL SALES MANAGER
Email: comenzi@inatech.roPhone: +40 728 244 737
web-design-1

Stoica Petrica

GRAPHIC & WEB DESIGNER
Email: petrica@inatech.roPhone: +40 214 480 358
Mihai-Dumitru1

Mihai Dumitru

LOGISTIC ASSISTANT
Email: office@inatech.roPhone: +40 214 480 358
olariu-cristian

Olariu Cristian

WAREHOUSE MANAGER
Email: office@inatech.roPhone: +40 214 480 358
dumitru-teli

Dumitru Teli

LOGISTIC ASSISTANT
Email: office@inatech.roPhone: +40 214 480 358
no-image

Cristian Olariu

LOGISTIC ASSISTANT
Email: office@inatech.roPhone: +40 214 480 358

INATECH PACKAGING Firma de Incredere
Cu peste jumatate de milion de vizualizari in ultimul an si neavand pareri negative in mediul online ne-am calificat ca fiind firma de incredere !

inatech-firma-de-incredere