Echipa INATECH

Profesionisti in amabaleje pentru protectie
andrei

Andrei Rusu

Business Manager Leadership
Email: andrei@inatech.roPhone: +40 723 335 908
mihaela-micle

Mihaela Micle

REGIONAL SALES MANAGER VEST
Email: mihaela.micle@inatech.roPhone: +40-747.212.677
ungureanu-cristina

CRISTINA UNGUREANU

SALES BACK OFFICE
Email: office@inatech.roPhone: +40-214.480.358
pit

Stoica Petrica

SENIOR GRAPHIC & WEB DESIGNER
Email: petrica@inatech.roPhone: +40 214 480 358
remus

Borha Remus

WAREHOUSE MANAGER ORADEA
Email: remus@inatech.roPhone: +40 214 480 358
cristescu-doina

Doina Cristescu

FINANCIAL MANAGER
Email: financiar@inatech.roPhone: +40 214 480 358
Valentin Stefanescu

Valentin Stefanescu

REGIONAL SALES MANAGER S-E
Email: valentin@inatech.roPhone: +40 735 221 240
bogdan

Bogdan Stefan

PURCHASING SPECIALIST
Email: achizitii@inatech.roPhone: +40 723 537 999
Puscasu-Alina-Ecaterina

Alina Ecaterina Puscasu

GRAPHIC DESIGNER
Email: office@inatech.roPhone: +40 214.480.358
ALBEI-Roxana

Albei Roxana

FINANCIAL MANAGER ASSISTANT
Email: financiar@inatech.roPhone: +40 214 480 358
Alexandru-Ghinet

Alexandru Ghinet S-E

REGIONAL SALES MANAGER
Email: comenzi@inatech.roPhone: +40 728 244 737
marian-mihaila

Marian Mihaila

PURCHASING SPECIALIST
Email: purchasing@inatech.roPhone: +40 749.240.966
Marian Mocanu

Marian Mocanu

WAREHOUSE MANAGER DOMNESTI 1
Email: marian@inatech.roPhone: +40 214 480 358
florin

Florin Donea

NATIONAL SALES MANAGER
Email: florin.donea@inatech.roPhone: +40 733 989 410
Mirela-Jerdel

Mirela Jerdel

SALES BACK OFFICE
Email: mirela@inatech.roPhone: +40 214 480 358
dragomir-1

Dragomir Cristian

PRODUCTION MANAGER
Email: productie@inatech.roPhone: +40 749 134 760
olariu-cristian

Olariu Cristian

WAREHOUSE MANAGER DOMNESTI 2
Email: office@inatech.roPhone: +40 214 480 358

INATECH PACKAGING Firma de Incredere
Cu peste jumatate de milion de vizualizari in ultimul an si neavand pareri negative in mediul online ne-am calificat ca fiind firma de incredere !

inatech-firma-de-incredere