Echipa INATECH

Profesionisti in amabaleje pentru protectie
andrei-rusu1

Andrei Rusu

Business Manager Leadership
Email: andrei@inatech.roPhone: +40-723.335.908
Adrian-Chirea1

Adrian Chirea

Director Vanzari Development
Email: adrian@inatech.roPhone: +40-732.008.999
Petre-Vasile2

Petre Vasile

Manager Logistic Development
Email: petre@inatech.roPhone: +40-728.302.878
Mihai-Dumitru1

Mihai Dumitru

Manager Depozit Development
Email: mihai@inatech.roPhone: +40-734.095.628
Valentin Stefanescu

Valentin Stefanescu

Agent Vanzari Development
Email: valentin@inatech.roPhone: +40-735.221.240
silviu-stancu

Silviu Stancu

REGIONAL SALES MANAGER S-E
Email: silviu@inatech.roPhone: +40-728.244.737
Marian Mocanu

Marian Mocanu

Manager Depozit Development
Email: marian@inatech.roPhone: +40-735.221.240
sorin-mateiu

Sorin Mateiu

LOGISTIC ASSISTANT Oradea
Email: sorin@inatech.roPhone: +40-735.221.240
doina-cristescu

Doina Cristescu

FINANCIAL MANAGER
Email: financiar@inatech.roPhone: +40-735.221.240
Mirela-Jerdel

Mirela Jerdel

CASHIER
Email: mirela@inatech.roPhone: +40-735.221.240
Dumitru-Constantin

Dumitru Constantin

TECHNICAL MANAGER
Email: dumitru@inatech.roPhone: +40-735.221.240

INATECH CONCEPT Firma de Incredere
Cu peste jumatate de milion de vizualizari in ultimul an si neavand pareri negative in mediul online ne-am calificat ca fiind firma de incredere !

inatech-firma-de-incredere